Home

Auta sportowe czy klasyki? Wybierz imprezę moto dla siebie

Super User. Opublikowano w Auta

rolls royce g4d1160730 1920Wielką przyjemnością dla wielbicieli branży moto są rożnego rodzaju wydarzenia, na jakich mogą natknąć się na pozostałych miłośników tematu. Spośród zdarzeń w branży dostęne są rajdy, wystawy dedykowanych producentów, spotkania klubów, nocne jazdy na wyścigi. Fascynującym przykładem jest np. spotkanie starych aut, ale również targi branży moto.

Najpopularniejsze wydarzenia branży samochodowej są organizowane co roku stolicy. To znakomita okazja, by zapoznać się z propozycją producentów aut z wielu części globu, wliczając w to debiuty obecnego roku. Spotkamy tu dużo rożnych przedsiębiorstw i niejedno stoisko reklamowe, prezentujące ich propozycje. Stoisko wystawowe na ogół umeblowane jest w takie detale jak lady reklamowe, wyprodukowane z PCV, ozdobione brandami indywidualnych wystawców. Mogą być one również podświetlane. Ważkim elementem może być dodatkowo stand reklamowy który informuje o tym, co na konkretnym stoisku możemy znaleźć. Przyciągającym atrybutem jest ściana mobilna, która prezentuje wszelkie zdarzenia, które spotkają wizytujących na targach. Każde stoisko wystawowe wyposażone jest na ogół w standy promocyjne, odpowiednim rozwiązaniem są w podobny sposób lady wystawiennicze, na których możemy ulokować broszury i gadżety reklamowe.little fiat g505f3fd2a 1920

Tego typu eventy na ogół trwają parę dni, tak by zdążyć zapoznać się z propozycją wszystkich wystawców, których zazwyczaj jest min. kilkadziesiąt. Często odwiedzający ochoczo robią sobie fotografie z ciekawymi autami, i wrzucają jako relacje na swoich facebookach. To również dodatkowa reklama wydarzenia, ale także jednostkowych firm. Stąd grunt, by za każdym fascynującym samochodem, była umiejscowiona ściana mobilna z logo wystawcy. Na takowych eventach częstokroć dodatkowo dostępne są degustacje, nieodzownym punktem są również hostessy promujące warianty konkretnych aut. Oprócz prezentacji dealerów, na ogół na takich zdarzeniach organizowane są równolegle imprezy poboczne. Zwykle są to, przejażdżki, czy konkursy, których główną gratyfikacją przeważnie jest modny samochód na jazdę próbną. Wszystko to po to, by zebrać dużą grupę wizytujących. Organizatorzy powinni o to zadbać, by wystawcy byli spełnieni i pragnęli wynająć stoisko reklamowe znów w kolejnych edycjach.