Home

Jak zapewnić dogodne warunki swoim pracownikom warsztatu samochodowego?

Super User. Opublikowano w Auta

keys ga4709fc44 640Masz swój zakład samochodowy, lub dopiero myślisz o otwarciu swego interesu moto? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na te zapytania to obowiązkowo przeczytaj z jak trudnymi kłopotami musi borykać się każdy specjalista, przed przystąpieniem do reperacji pojazdów.

Własny zakład samochodowy to nie wyłącznie podnośnik i parę narzędzi, by jednostka była w stanie odpowiednio kwitnąć potrzebna jest stosowna hala, jak też dobre ogrzewanie. Wiecie jakim sposobem stworzyć takie warunki? Nie jest to tak trywialne, ale prawdopodobne do wykonania. Przy stawianiu budynku pod warsztat warto zaopatrzyć się w dofinansowanie do pomp ciepła dla firm, jest to duże udogodnienie, ponieważ koszta zamontowania systemu grzewczego znacznie się obniżają. Następnym etapem jest dokładne docieplenie ścian, ponieważ przez cienkie ściany uchodzi dużo ciepłego powietrza. Pod warunkiem, że te wymagania będą osiągnięte należy namierzyć firmę, która trudni się montażem pomp ciepła. W Warszawie to nie kłopot, albowiem wiele przedsiębiorstw proponuje tego typu usługi, lecz poza stolicą może nie być takiego wachlarza możliwości.

car gd94b6a62c 640Gdy w pomieszczeniu zostaną zamontowane pompy ciepła Daikin (które zamówić możesz tutaj: https://pro-comfort.pl/pompy-ciepla-daikin/), mamy możliwość stworzyć podwaliny pod urządzanie zakładu samochodowego. Należałoby rozejrzeć się za podnośnikiem o wytrzymałości min. 4t, jako że nie wiesz z jakimi autami będziemy mieć do czynienia. Kolejnym etapem są odpowiednie szafy narzędziowe, najlepszym rozwiązaniem są sprzęty firmy Neo, gdyż niełatwo je uszkodzić, a ich czas używalności jej dosyć spory. Wreszcie - pożądane byłoby zainwestować w dobrej jakości systemy zabezpieczające przed włamaniem, jakie udaremnią naloty złodziejaszków. W dalszym czasie warto zaznajomić się dodatkowo z rekuperacją, jak uprzednio pisaliśmy Warszawa ma mnóstwo praktyków w tej kwestii. Posiadając tego typu elementy żaden mróz nie będzie przerażający, a nasz zakład będzie miał możliwość oferować usługi codziennie.

Montaż rekuperacji polecamy zamówić u profesjonalistów: https://pro-comfort.pl/rekuperacja-wentylacja-montaz/.

Dzięki takiemu krótkiemu artykułowi będziesz świadomy, z jakimi tematami musi spotykać się posiadacz zakładu, aczkolwiek otwierając swoją markę, będziesz miał świadomość o co trzeba zatroszczyć się na samym początku.