Auta

Kombi czy SUV - jaki model sprawdzi się w górach?

Super User. Opublikowano w Auta

road gdb6330e7a 640Wycieczka na górskie szlaki to fantastyczna przygoda, ale też olbrzymie wyzwanie dla kierowcy. Serpentynowe i wąskie trasy, które prowadzą między górami obligują do nadzwyczajnego uważania jak również umiejętności w prowadzeniu. Z innej perspektywy – bezpieczeństwo na górskich traktach to przystosowany samochód. Jaki wybrać? Jak poradzić sobie w niepożądanych okolicznościach podczas wycieczek po górskich miejscowościach województwa dolnośląskiego?

Autem czy też pociągiem? Czym podróżować? Czyli zalety i minusy każdego z rozwiązań.

Super User. Opublikowano w Auta

car g4b7a0774b 640Kiedy chodzi o codzienne wyjazdy lub chociażby podróże wakacyjne nie brakuje zarówno entuzjastów, jak i przeciwników podróżowania samochodem lub kolejami. Dlatego warto osobiście to obmyślić, jeśli będzie stało się przed tym dylematem. Żeby podejmować stanowczą decyzję, korzystnie będzie uwzględniać koszty, a także dbanie o przyrodę.

Zawód zawodowego kierowcy - jakie badania należy zrobić

Super User. Opublikowano w Auta

driving g0793b27cb 640Bez wątpienia, zawód kierowcy zawodowego jest niezwykle odpowiedzialnym, jak również wymagającym stanowiskiem. Przejście drogi umożliwiającej ochotnikowi zdobycie zawodu kierowcy również nie jest zadaniem prostym. Jak doskonale wiadomo, już sama droga do uzyskania uprawnienia do prowadzenia samochodu często wiąże się z wszelkimi wyzwaniami, a także licznymi sprawami, bez których uzyskanie prawa jazdy nie jest możliwe.