AMR Motors

Nowoczesne parkingi i ich udogodnienia

Super User. Opublikowano w Off Topic

auto g6d24c898d 640Osiedla strzeżone i parkingi pod nadzorem pod zakładem pracy są świetnym wyjściem, gdy chodzi o wygodne oraz bezpieczne parkowanie samochodu. Znacznie częściej zwraca się wzgląd na ochronę i z tego powodu jest to takie istotne. Na przykład, na małych osiedlach zamkniętych postawione są barierki lub bramy zautomatyzowane. W rezultacie osoby mieszkające w tym miejscu nie muszą obawiać się tego, iż osoba która nie powinna mogłaby znaleźć się na ich terenie. Dlatego zarządcy takiego osiedla dbają o wybór najlepszej automatyki, w której siłownik elektryczny będzie pochodzić od cenionych wytwórców.

O co zadbać zaczynając przygodę z motocyklem?

Super User. Opublikowano w Off Topic

motorcycle ge117d0052 640Jazda na motocyklu niesie ze sobą wiele korzystnych emocji. Wedle aktualnych badań przeprowadzonych w USA niweluje zdenerwowanie, zwiększa skoncentrowanie oraz generalnie oddziałuje na kondycję organizmu. Nic zatem dziwnego, że może się pochwalić nie mniejszą wziętością niż siatkówka czy lekkoatletyka. Udowadniają to tłoki na trybunach jak i doniesienia o wielu zawodach. Jest to niemniej jednak niezmiernie wymagający sport i ktokolwiek, kto marzy go się podjąć powinien zadbać o swoje zdrowie. W jaki sposób to prezentuje się od tej strony? Nieco obserwacji z punktu widzenia zawodowca z Warszawy.

Ryzyko zawodowe – jak mu zapobiegać na torze?

Super User. Opublikowano w Off Topic

car race g515d2a631 640Rajdy motoryzacyjne od dekad cieszą się niezwykłą popularnością nie tylko pośród mężczyzn, lecz też pań. Ogromna prędkość, zapach pyłu i adrenalina oddziałują nie tylko na kierowców, lecz także nęcą widzów. Zawody samochodowe wiążą się jednakże też z ogromnym ryzykiem. Wielokrotnie dochodzi do kolizji i zderzeń z barierami, które w podobnym wymiarze wynikają z jakości auta, jak i sprawności prowadzącego. Jak zatem prezentuje się zaplecze medyczne na torach? W jaki sposób organizatorzy starają się zapobiec nieszczęściom?