Home

Samochód służbowy tylko w delegację, czy na co dzień?

Super User. Opublikowano w Off Topic

traffic ga40aa2a0f 640W czasie lockdownu większość zmotoryzowanych wyjazdów turystycznych zamieniono na podróże służbowe, było to podyktowane obostrzeniami, jakie zostały narzucone przez rządzących. Co zmieniło się w branży turystycznej i jakie zalety możecie uzyskać eksplorując samochodem nowe tereny znajdziesz poniżej w tym wpisie!

Wszystkie wyjazdy między miejscowościami zostały ograniczone do prawie zera, jedyną furtką, która pozostała dla ludzi, były podróże służbowe. Przy użyciu takiego rozwiązania pracownik miał możliwość pojechać do innego miasteczka, pozwiedzać je, a następnie wykorzystać coworking space i wykonać swoją pracę. Jeśli wziąć pod uwagę spore miejscowości, np. wojewódzkie, odnalezienie odpowiedniej sali szkoleniowej na wynajem nie stanowi dużego problemu, natomiast w niewielkich miastach czasem nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedniego miejsca do naszej pracy.

O ile pracownik wybrał się w dolnośląskie miał alternatywę zwiedzania dużej ilości atrakcji, ponieważ większość punktów turystycznych pozostała otwarta dla gości. Coworking we Wrocławiu jest bardzo dobrze zorganizowany, toteż turyści nie musieli kłopotać się o powierzchnię coworkingową, w razie nagłej konieczności pracy. Ponadto sale konferencyjne we Wrocławiu mają wiele ciekawych udogodnień, dzięki którym praca staje się w wyższym stopniu owocna. Oprócz tego większość z nich ma wszelkie podłączenia do nowoczesnych mediów, takich jak sieć, drukowanie, czy przydatne dostosowanie światła. Jeśli interesuje Cię wynajem sali konferencyjnej we Wrocławiu - przeczytaj ten artykuł.

chairs g43e0e3397 640Jeśli spróbowaliście takiej zdalnej pracy w innych miastach i podobało Wam się stosowanie budek akustycznych, czy porównywalnych przestrzeni biurowych, warto zainteresować się pomieszczeniami Cube od SpaceRebels - również kapsułami noceglowymi - https://spacerebels.com/pl/kapsuly-noclegowe/. Jest to innowacyjna konstrukcja, która oprócz prostej izolacji człowieka, daje wiele przyciągających udogodnień, tego typu jak odpowiednie światło, dostęp do mediów, czy samowystarczalną wentylację. Te wszystkie plusy przełożą się na efektywność pracownika jak również jego zadowolenie. Natomiast jeśli do tej pory nie wypróbowaliście tego typu sposobów, namawiamy do spróbowania, chociażby np. w centrach handlowych. Koniecznie dajcie znać jak Wam się podobały!