Home

Praktyczne i gustowne aranżacje dealerów motoryzacyjnych

Super User. Opublikowano w Auta

Praktyczne i gustowne aranżacje dealerów motoryzacyjnychSzkło jest surowcem często stosowanym w budownictwie. Szklane elementy nierzadko można także oglądać w salonach motoryzacyjnych. Dostarczają one wspaniałych rezultatów wizualnych i pomagają zwiększać sprzedaż. W jaki sposób da się wykorzystać je w motoryzacyjnych wystrojach?

Elegancki design salonu

Architektura szklana w salonach motoryzacyjnych prezentuje się wyjątkowo elegancko. Da się wymienić szereg metod jej wykorzystania. Można chociażby zainstalować balustrady ze szkła bądź szklane gabloty. Za ich sprawą wnętrza stają się przejrzyste i wydają się większe.
Interesującym wyjściem, na które zdecydowały się niektóre salony, jest też szkło poddane barwieniu. Wyraziste zadaszenia szklane prezentują się wyjątkowo interesująco, tworząc gustowną oprawę dla promowanych pojazdów. Ponadto wykonane ze szkła aranżacje można urozmaicić o rozmaite elementy dekoracyjne, które dostarczą wyjątkowy efekt wizualny.


Szklane aranżacje pomagają przyciągnąć konsumentów

Praktyczne i gustowne aranżacje dealerów motoryzacyjnych2Wykorzystanie szkła w salonach motoryzacyjnych umożliwia w gustowny sposób pokazać sprzedawane modele pojazdów. Gabloty i daszki szklane gwarantują oryginalną ekspozycję sprzedawanych modeli. Szkło bardzo dobrze podkreśla także ich walory i skutecznie przykuwa uwagę potencjalnych klientów.
Co więcej, w niektórych salonach balustrady szklane oddzielają część ekspozycyjną od powierzchni biurowej. Tego typu interesujące rozwiązania korzystnie wpływają na chęć zakupu. Warto wspomnieć, że sposób pokazania pojazdów ma bardzo duże znaczenie jeżeli chodzi o salony motoryzacyjne, stąd też nierzadko można spotkać w nich przeszklone gabloty i pozostałe elementy zrobione szklanych.


Względy bezpieczeństwa

Właściciele salonów, którzy celują w wykonane ze szkła elementy, muszą także zadbać o wysoki poziom bezpieczeństwa. Tego typu lokale muszą ponadto gwarantować pożądany komfort cieplny. Szklane aranżacje rodzą potrzebę dbałości o wszelkie szczegóły, typu na przykład okucia do szła. Co więcej, poza ekspozycją pojazdów spełniają one także różne inne, przydatne zadania. Stąd też zarządcy salonów decydują się na szkło bardzo wysokiej klasy, dostarczane przez renomowanych sprzedawców.