Home

Wybór auta na ślub to ważna kwestia

Super User. Opublikowano w Auta

automobile g0296e9fe1 1920Do organizacji wesela sporo narzeczonych przygotowuje się dużo wcześniej. Doprecyzowuje wszelkie szczegóły wybierając salę, dania, przygotowując spis zaproszonych i wybierając suknię, zamawiając stylistkę czy fryzjera. Ważnym szczegółem jest także samochód, jaki ma dowieźć narzeczonych po pierwsze do kościoła, a potem na imprezę weselną. Dla wielu jest to istotna rzecz, by dojechać w nienagannym stylu, jaki ma pozostać w pamięci zaproszonych. W jaki sposób zatem dobrze wytypować pojazd na tak ważny dzień?

 

Czterokołowiec, na jaki zdecyduje się dwójka młodych, bez wątpienia winien być szykowny. Nie mniej ważne jest również komfort. Ważne także żeby auto było obszerne – z uwagi na nierzadko obszerne wymiary sukni ślubnej młodej małżonki. Na popularności zyskuje wypożyczenie auta zabytkowego. Część jednakże zostanie przy aucie tradycyjnym. Sporo osób stawia na pożyczenie limuzyny.

Stanowczo najczęściej wybieraną kolorystyką przez narzeczonych jest biały.bride gcddfb3362 1920Symbolizuje on niewinność i czystość. Czasem jednak nowożeńcom zależy na tym, by samochód współgrał z kolorem motywu przewodniego uroczystości, dodatków, czy wystroju weselnej sali.

Nierzadko wraz z samochodem weselnym - firmy, które użyczają takie auta – również usługę prywatnego szofera. Chociaż młodzi nie we wszystkich przypadkach sięgają po takie wyjście, z zapałem angażując kogoś z najbliższej rodziny lub pośród przyjaciół.

I chociaż to oczywiste – to na zakończenie ostatnia istotna rzecz – samochód powinien być w idealnym stanie i być kompletnie niezawodny. Wyobraźcie sobie co by było, jeśliby w trakcie jazdy na uroczystość, samochód po prostu zatrzymał się na światłach i już nie wystartował z miejsca?