Home

Wyprawa autem z Twoim pupilem może być przyjemna

Super User. Opublikowano w Off Topic

land ga4f6289dc 640Planujesz eskapadę ze swoim pupilem? Nie masz pojęcia w jaki sposób do tegoż przystąpić? Przeczytaj co musisz zrobić, aby Twój pojazd był stale gotowy do drogi. A także co spakować, aby Twój faworyt nie stresował się w podróży i potrafił się odprężyć w aucie.

Planując wyprawę pożądane byłoby przekazać auto na uzupełniający test do serwisu. Za sprawą tego dowiesz się, czy wszystkie płyny eksploatacyjne są w przyzwoitej kondycji, czy obligatoryjna jest ich zamiana. Dodatkowo zweryfikowane zostanie całe zawieszenie. Tym sposobem będziesz gotów do drogi.

Przejdźmy jednakże do meritum tematu. Nadrzędna kwestią jest należyty gryzak do zębów dla psa, jest to kapitalne zajęcie dla każdego czworonoga w czasie drogi. Oprócz tego warto zabrać ze sobą cokolwiek co na długi czas zaspokoi jego głód, odpowiednim wyjściem może okazać się mata do lizania dla psa, albo duża misa. Pamiętaj, by mata do lizania dla psa była odpowiednia do jego rozmiaru.

Gdy będziesz już w miejcu docelowym, poza długich przechadzek, warto urządzić swojemu pupilowi specjalne spa. Na stronach www można nabyć wiele kosmetyków dla kota, tymczasem specjalne kosmetyki dla psa nie bywają tak bardzo dostępne, z tego powodu warto o wiele wcześniej postarać się o ich stosowną liczbę.

Gdy będziecie we własnym ulubionym miejscu nie zapomnij, że na twojego pupila poluje wiele bakterii, jakie mają prawo mu zaszkodzić. W tym przypadku należy wyposażyć się w spray na kleszcze dla psa, oraz obrożę przeciw pchłom, która ułatwi go zabezpieczyć. Spray na kleszcze z naturalnych składników znajdziesz tylko w renomowanych sklepach.

Tuż po wyprawie po lesie warto jest wyszczotkować pupila zanim wsiądziemy do samochodu, tym sposobem uchronimy nasz pojazd przed nieprzychylną sierścią. Nim ruszymy dobrze by było również użyć płyn do czyszczenia uszu, który poprawi słyszenie naszego psa.

porsche g300e91196 640

Tuż po powrocie z przechadzki nie zapomnij gruntownie sprawdzić swojego pupila, albowiem mimo środków ochronnych mógł w jego ciele znaleźć się pasożyt. Jeżeli tak się zdarzy powinieneś sprawdzić jak wyciągnąć kleszcza psu, lub zwyczajnie wybrać się do fachowca, który zapewni mu potrzebną pomoc.