Home

Jakim autem na ślub znajomych?

Super User. Opublikowano w Off Topic

car ga069b8514 640Macie zaproszenie na imprezę weselną? W teraźniejszych latach podróż na nie nie jest już tak bardzo łatwa! Zobacz co trzeba uczynić, aby szybko i bez żadnych problemów dotrzeć na tak istotną uroczystość zarówno dla Was, jak i dla pary młodej.

Pierwszą rzeczą jest selekcja odpowiedniego środka transportu. Jednym ze sposobów jest podróż własnym samochodem, chociaż jeśli nim nie dysponujemy zostaje nam autobus, lub kolej. Przy tej drugiej możliwości trzeba zweryfikować, czy nie jest tu zalecany test antygenowy dla podróżnych. Może się również zdarzyć tak, że dla ludzi zaszczepionych są przeznaczone wyjątkowe dodatkowe siedzenia, trzeba wówczas podkreślić tą alternatywę, jeśli przyjęliśmy 2 szczepionki. Powinno się również pamiętać, że przy wejściu personel ma prawo skontrolować, czy posiadamy bieżący test antygenowy z zaświadczeniem.

Ważnym punktem jest wybranie dobrego prezentu dla młodych. Większa część gości decyduje się na kupno trunków lub kartki oraz podarowanie koperty, w takim wypadku wskazane jest sprawdzić co realnie będzie przydatne młodej parze, może to być np. urządzenie wielofunkcyjne lub żelazko, lub inny urządzenie do domu, który w ich miasteczku jest trudno dostępny. Weźmy pod uwagę jednakże, że przy wejściu do poniektórych marketów trzeba mieć test antygenowy z zaświadczeniem i pokazać go pracownikowi, który oszacuje, czy w obiekcie nie ma za dużej ilości osób.

volga gcbb96f3b7 640Patrząc na to jak szybko modyfikuje się suma ludzi, jaka ma możliwość uczestniczyć na weselu wskazane jest, by wszyscy zaproszeni mieli wykonane testy na koronawirusa. Fajnym pomysłem może być rozesłanie testów razem z zaproszeniami. W przypadku inspekcji służb możecie swobodnie okazać takie dokumenty i nie przejmować się tym, czy taka ważna uroczystość nie zostanie za wcześnie zamknięta.

A na koniec jeczcze jedna podpowiedź! Jeżeli zrobiony test się przedawnił, lub zwyczjanie nie wystarczyło czasu na wynik, w każdym przypadku damy radę skorzystać z green pass test covid online! Zważając na fakt ile się czeka na wynik testu covid-19, to jest to skuteczna opcja, jaka uratuje planowany wyjazd w takiej sytuacji.